top of page
20230703_171142 (1).jpg

Monika Wypart

         Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia- 4-letnie studium psychoterapii w nurcie integracyjnym (SPCh) akredytowane przez European Association for Psychotherapy oraz European  Association for Integrative Psychotherapy.

Szkolenie do zawodu psychoterapeuty rozpoczęłam w 2017 r. w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie gdzie ukończyłam Program pomocy psychologicznej oraz Szkołę Letnią Gestalt. Szkoliłam się także w nurcie psychodynamicznym uczestnicząc w Grupie Otwarcia oraz w semestrze zerowym w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie .
W 2020 r ukończyłam Studium interwencji kryzysowej, w trakcie którego pracowałam w Telefonie Zaufania Fundacji Dwie kreski; wspierając osoby, głównie kobiety, w różnych kryzysach psychicznych.
W 2014 r. odbyłam szkolenie w zakresie podstaw pracy Douli (Certyfikat Stowarzyszenia Doula w Polsce), dzięki któremu zdobyłam kwalifikacje do wspierania kobiet w ciąży, porodzie i połogu.
Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim ( Integracja europejska), a podyplomowe - również tam przy współudziale British Council - w temacie Pedagogika i metodyka nauczania języka angielskiego.
Doświadczenie zawodowe:

  • Staż kliniczny na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości w szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana w Starogardzie Gdańskim.

  • Centrum Psychoterapii, Gdynia

  • Telefon Zaufania Fundacja “Dwie kreski”

  • Fundacji Wsparcia Społecznego FOSA w Gdańsku (współprowadzenie Grupy wsparcia dla Rodzin w Punkcie Wsparcia i Terapii Rodzin)

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych zmagających się z: zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nastroju, lękiem, depresją, kryzysami, trudnościami w relacjach interpersonalnych.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W pracy koncentruję się na zbudowaniu relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i autentyczności, a także na tworzeniu atmosfery sprzyjającej akceptacji. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kontakt

Tel: 692 42 49 53

monikawypart19@gmail.com

bottom of page