top of page

pt., 08 kwi

|

Gdynia

Uważne spotkania

Zapraszamy na cotygodniowe "Uważne spotkania" Wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w tych trudnych czasach.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Uważne spotkania
Uważne spotkania

Czas i lokalizacja

08 kwi 2022, 18:00 – 19:25

Gdynia, Świętojańska, Gdynia, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na cotygodniowe "Uważne spotkania" Wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w tych trudnych czasach. Będziemy razem praktykować uważność i współczucie, tak aby odzyskać/utrzymać równowagę, aby mieć więcej przestrzeni w sobie na trudne emocje, na własne doświadczenie takim jakie ono jest oraz więcej współczucia dla innych i dla siebie samych.

Spotkania są bezpłatne. Spotykamy się w ośrodku w Gdyni, przy ul. Świętojańskiej 104a/7.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie sms o treści "uważność" pod nr 791160281 w dniu spotkania.

Spotkania i praktykę poprowadzi Anna J. Ziółkowska - psychoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS "Uważność i współczucie - podstawy, psychoterapia i badania" w Warszawie. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji, następnie dwuletnie szkolenie NARM® (NeuroAffective Relational Model) oraz szkolenie nauczycielskie z MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy) prowadzone przez Oxford Mindfulness Centre i Fundację Rozwoju Mindfulness.

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page