wt., 01 paź

01 paź 2024, 10:00 – 30 cze 2025, 16:00

Gdynia, Świętojańska, Gdynia, Polska

O wydarzeniu

Roczny kurs psychologii zorientowanej na proces jest przeznaczony dla studentów kierunków psychologicznych, psychologów, pedagogów, psychoterapeutów chcących rozszerzyć swój warsztat o nowe metody pracy, osób pracujących z ludźmi oraz wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem. Składa się z 9 warsztatów weekendowych. Zajęcia warsztatowe prowadzone w ramach kursu pozwalają nabrać orientacji w metodach stosowanych w pracy z procesem, a także dają możliwość intensywnej pracy nad sobą i pozwalają zobaczyć kierunki własnego rozwoju. Mogą również służyć jako baza, którą osoby zainteresowane intensywniejszym studiowaniem mogą uzupełniać dodatkowymi zajęciami.

Szkolenie kończy się uzyskaniem zaświadczenia i może stanowić element programu szkoleniowego Fundacji Studium Psychologii Procesu akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu. Program szkoleniowy spełnia standardy Polskiej Rady Psychoterapii.

Zajęcia obejmują następujące obszary pracy z procesem:

• podstawy teoretyczne i filozoficzne psychologii zorientowanej na proces,

• praca z ciałem i symptomami,

• praca ze snami,

• praca z relacjami międzyludzkimi,

• odmienne i ekstremalne stany świadomości,

• uzależnienia,

• praca z krytykiem wewnętrznym,

• praca z dużymi grupami i światem,

• rozwiązywanie konfliktów,

• umiejętności komunikacyjne.

Nie przewidujemy możliwości udziału w pojedynczych, wybranych zajęciach i przyjmujemy jedynie deklaracje udziału w całym cyklu szkoleniowym, o czym stanowi zapisanie się na Kurs. Nieobecność nie zwalnia z opłaty za zajęcia.

Osoby prowadzące:

dyplomowani terapeuci PTPP i IAPOP, dr Bogna Szymkiewicz, Hanna Wieloch, Wojciech Wojnarowicz, Wojciech Pierga, dr Maciej Popławski i inni.

Terminy:

Zostaną podane wkórtce

Miejsce: Ośrodek Uniwersum ul. Świętojańska 104a/7 Gdynia

Warsztaty odbywają się z zasady w trybie stacjonarnym. O ile sytuacja związana z epidemią będzie tego wymagała, przewidujemy możliwość zajęć w formie on-line.

Cena:

Zapisy i informacje: administracja@psychologia-procesu.pl, oraz tel. 504 422 124

Zapraszamy na spotkania informacyjne o godzinie 17:30, 22 czerwca oraz 22 września,  które odbedą s ię w Ośrodku Uniwersum ul. Świętojańska 104a/7 Gdynia . Chętnych do udziału prosimy o potwierdzenie obecności email: info.uniwersum@gmail.com lub SMS nr tel: 786 055 975.

ZAPRASZAMY!