top of page

pon., 06 mar

|

Gdynia

Grupa Terapeutyczna

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Grupa Terapeutyczna
Grupa Terapeutyczna

Czas i lokalizacja

06 mar 2023, 19:15 – 04 gru 2023, 19:15

Gdynia, Świętojańska 104a/7, 81-388 Gdynia, Polska

O wydarzeniu

Gdyńskie Centrum Psychoterapii Grupowej przy współpracy z Ośrodkiem UNIWERSUM zaprasza do udziału w krótkoterminowej grupie psychoterapeutycznej. 

Grupa przeznaczona jest dla osób, które doświadczają trudności w budowaniu bliskich związków z innymi ludźmi. Terapia grupowa opiera się na założeniu, że nasze problemy zarówno świadome jak i nieświadome po pewnym czasie uwidocznią się w grupie, w kontaktach z pozostałymi uczestnikami i z prowadzącymi. Grupa terapeutyczna stwarza możliwość przyjrzenia się własnym wzorcom kontaktowania się z ludźmi, tego jak budujemy z nimi relacje i może się przyczynić do ich zmiany na bardziej satysfakcjonujące. Grupa może być też źródłem wsparcia, możliwości doświadczenia wspólnoty, przywrócenia nadziei, możliwości samopoznania.  

Spotkania grupy odbywają się raz w tygodniu w poniedziałki od 19.15 do 21.00. Grupa trwa od 6.03.2023 do 04.12.2023, z przerwą wakacyjną. 

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy na bezpłatną konsultację. 

Zapisy i szczegółowe informacje: 791 160 281

Koszt udziału w grupie: 160 zł/spotkanie.

Prowadzący: Krzysztof Kaleta i Karolina Wasilewska-Dudek   

Krzysztof Kaleta - psycholog (studia magisterskie Uniwersytet SWPS, doktorat na Uniwersytecie Warszawskim), psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym (Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie) w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychologicznym, prowadzi terapię indywidualną i grupową. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie pracy w psychologii biznesu, w tym obszarze pracuje naukowo i publikuje. Prowadził treningi rozwoju osobistego oraz coaching dla menedżerów, liderów i przedsiębiorców. Aktualnie pracuje także jako psychoterapeuta grupowy w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim.

Karolina Wasilewska-Dudek- absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jest w trakcie czteroletniego szkolenia  psychoterapeutycznego w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page