top of page

wt., 24 sty

|

Gdynia

Grupa Terapeutyczna

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Grupa Terapeutyczna
Grupa Terapeutyczna

Czas i lokalizacja

24 sty 2023, 19:15

Gdynia, Świętojańska 104A, 81-388 Gdynia, Polska

O wydarzeniu

Gdyńskie Centrum Psychoterapii Grupowej wraz z ośrodkiem Uniwersum Zaprasza do udziału w stacjonarnej grupie psychoterapeutycznej. Grupa przeznaczona jest dla osób, które doświadczają trudności w budowaniu bliskich związków z innymi ludźmi. Terapia grupowa opiera się na założeniu, że nasze problemy zarówno świadome jak i nieświadome po pewnym czasie uwidocznią się w grupie, w kontaktach z pozostałymi uczestnikami i prowadzącymi. Celem terapii jest pomóc w uświadomieniu sobie tego co jest przyczyną osobistego cierpienia i niepowodzeń w relacjach. Uczestnictwo w grupie daje możliwość poznania perspektywy drugiej osoby, doświadczania kontaktu i bliskości. Grupa terapeutyczna stwarza też możliwości przyjrzenia się własnym wzorcom kontaktowania się z ludźmi, tego jak budujemy z nimi relacje i może przyczynić się do zmiany ich na bardziej satysfakcjonujące.

Spotkania grupy odbywają się raz w tygodniu we wtorki w godz. 19:15-21:00. Rozpoczęcie grupy 27.02.2024 . Opłaty 160 zł za spotkanie. 

Osoby zainteresowane udziałem w grupie zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Szczegółowe informacje tel: 791 160 281

Prowadzący: 

Anna J. Ziółkowska

psychoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji, a następnie dwuletnie szkolenie NARM (NeuroAffective Relational Model) oraz szkolenie nauczycielskie z MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy). Aktualnie uczestniczy w Core Training ISTDP (Intensive Short Term Dynamic Psychotherapy).

Doświadczenie kliniczne uzyskała na oddziale psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im prof T. Bilikiewicza w Gdańsku. Przez lata zawodowo związana z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Gdyni oraz Uniwersytetem SWPS. Obecnie współpracuje z z Laboratorium Psychoedukacji.

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

Wojciech Wojnarowicz - psycholog, psychoterapeuta. Dyplomowany psychoterapeuta, trener i superwizor psychologii procesu. Certyfikowany psychoterapeuta oraz superwizor w procesie certyfikacji stowarzyszenia INTRA.

Psychoterapią zajmuje się od 1998 r. Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin, grupy terapeutyczne, warsztaty rozwoju osobistego oraz szkolenia.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page