top of page

czw., 17 mar

|

Gdynia

Grupa Terapeutyczna

Zapraszamy do udziału w stacjonarnej grupie psychoterapeutycznej

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia
Grupa Terapeutyczna
Grupa Terapeutyczna

Czas i lokalizacja

17 mar 2022, 19:00

Gdynia, Świętojańska 104A, 81-388 Gdynia, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy do udziału w stacjonarnej grupie psychoterapeutycznej. Grupa przeznaczona jest dla osób, które doświadczają trudności w budowaniu bliskich związków z innymi ludźmi. Terapia grupowa opiera się na założeniu, że nasze problemy zarówno świadome jak i nieświadome po pewnym czasie uwidocznią się w grupie, w kontaktach z pozostałymi uczestnikami i prowadzącymi. Celem terapii jest pomóc w uświadomieniu sobie tego co jest przyczyną osobistego cierpienia i niepowodzeń w relacjach. Uczestnictwo w grupie daje możliwość poznania perspektywy drugiej osoby, doświadczania kontaktu i bliskości. Grupa terapeutyczna stwarza też możliwości przyjrzenia się własnym wzorcom kontaktowania się z ludźmi, tego jak budujemy z nimi relacje i może przyczynić się do zmiany ich na bardziej satysfakcjonujące.

Spotkania grupy odbywają się raz w tygodniu w czwartki w godz. 19-21. Grupa będzie trwała od 17 marca 2022 do 15 czerwca 2023

Prowadzący: Anna J.Ziółkowska i Adam Michalski

Osoby zainteresowane udziałem w grupie zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Koszt udziału w grupie: 120 zł/ 2 godz.

Szczegółowe informacje tel: 791 160 281

Anna J. Ziółkowska

psychoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji, a następnie dwuletnie szkolenie NARM (NeuroAffective Relational Model) oraz szkolenie nauczycielskie z MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy). Aktualnie uczestniczy w Core Training ISTDP (Intensive Short Term Dynamic Psychotherapy).

Doświadczenie kliniczne uzyskała na oddziale psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im prof T. Bilikiewicza w Gdańsku. Przez lata zawodowo związana z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Gdyni oraz Uniwersytetem SWPS. Obecnie współpracuje z z Laboratorium Psychoedukacji.

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

Adam Michalski

Dyplomowany psychoterapeuta, ukończył akredytowane szkolenie w Czteroletnim Podyplomowym Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par przy Laboratorium Psychoedukacji. Obecnie jest w trakcie szkolenia Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji.

Wiloletni Dyrektor Ośrodka zajmującego się uzależnieniem od alkoholu, od lat również pracuje z osobami przeżywającymi trudności w relacjach i w świecie wewnątrz psychicznym. Wykładowca i autor publikacji dotyczących zaburzeń więzi, problemu alkoholowego, rodzin z problemem uzależnienia, lęków i depresji.

Staże odbywał w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie jak również w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy.

Prowadzi terapię indywidualną krótko i długoterminową,

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page